Działalność » 2010

KONCERTY

*14 stycznia – W ramach 18 finału WOŚP na placu Sikorskiego odbył się zorganizowany przez MOK – show lodowy. Stowarzyszenie „Brama” współfinansowało pokaz, podczas którego wyrzeźbiono w lodzie bramę Księżnej Ogińskiej.

WYDAWNICTWA

*23 czerwca – wydanie książki o Gminie Siedlce pt. „Gmina na medal”, pod redakcją Ewy Talacha, w opracowaniu graficznym Mirosława Zdrodowskiego.
Wrzesień – wręczenie nagród Prezydenta Miasta Siedlce „Wawrzyn Siedlecki”.
Z nominacji Stowarzyszenia „Brama” nagrodę otrzymała Milena Madziar, za osiągnięcia artystyczne w 2009 roku.
Z nominacji Centrum Kultury i Sztuki nagrodę za całokształt pracy twórczej otrzymała Ewa Talacha – prezes Stowarzyszenia „Brama”.

NAGRODY, NOMINACJE DLA ARTYSTÓW, LUDZI KULTURY

* 30 marca – z nominacji Stowarzyszenia „Brama” tytuł „Mecenasa siedleckiej kultury za 2009 rok” otrzymał Janusz Smagłowski, właściciel firmy „Eurodom”.