24 lipca 16

Światowe Dni Młodzieży

Przedsięwzięcie zakłada 3 wydarzenia w dniu 24 lipca 2016 r:
1)Odsłonięcie muralu, na którym namalowane zostaną zabytkowe obiekty architektury naszego miasta: ratusz „Jacek”, Pałac Ogińskich, katedra, kaplica księżnej
A. Ogińskiej, brama dzwonnica oraz malowidło poświęcone Światowym Dniom Młodzieży. Pozostanie też czysta powierzchnia, na której pielgrzymi z różnych krajów będą mogli wpisać swoje pozdrowienia, podpisać się.

14 czerwca 16

Ludzie... i miejsca prawdziwe Bogusława Skarusa

Ludzie... i miejsca prawdziwe – to zbiór fotografii siedleckiego podróżnika, Bogusława Skarusa, efekt jego podróży po kilkudziesięciu krajach świata. Promocja najnowszego wydawnictwa Siedleckiego Stowarzyszenia Społeczno-Kulturalnego BRAMA odbyła się 14 czerwca 2016 r. o godz. 19:00 w Restauracji Bollywood Hollywood przy ul. Wiszniewskiego 4.

13 czerwca 14

Promocja książki "Czy Oni czasem nie są z Siedlec?"

Siedleckie Stowarzyszenie Społeczno-Kulturalne BRAMA oraz Miejski Ośrodek Kultury w Siedlcach zapraszają na promocję książki/albumu "Czy Oni czasem nie są z Siedlec?". Książka napisana została przez dra Grzegorza Welika i Beatę Talachę pod redakcją Ewy Talachy-Koperkiewicz w opracowaniu graficznym Mirosława Zdrodowskiego.

04 kwietnia 14

Promocja książki Adama Bobryka "Społeczne ...

Dom Pracy Twórczej Reymontówka oraz Siedleckie Stowarzyszenie Społeczno-Kulturalne zapraszają na promocję książki Adama Bobryka "Społeczne znaczenie funkcjonowania polskich ugrupowań politycznych w Republice Litewskiej 1989-2013.

4 kwietnia 2014 (piątek), godz. 20:30

04 kwietnia 14

Koncert piosenki francuskiej Dorota Lanton - Miłość w Paryżu

Dom Pracy Twórczej Reymontówka oraz Siedleckie Stowarzyszenie Społeczno-Kulturalne zapraszają na koncert piosenki francuskiej "Miłośc w Paryżu" w wyk. Doroty Lanton z towarzyszeniem zespołu Marka Stankiewicza i udziałem Bogusława Nowickiego.

zobacz archiwum